Przeprowadzka do nowej siedziby

Po feriach, od 27 stycznia, wszystkie zajęcia Akademii EMT Kids będą odbywały się w nowej lokalizacji – pięknym budynku dawnej cechowni Kopalni Gliwice.

Adres: ul. Bojkowska 35A, Gliwice

Nowe miejsce oznacza nowe możliwości: przestronne sale, bezpieczne, atrakcyjne otoczenie oraz mnóstwo miejsc parkingowych 🙂

W planach mamy także utworzenie kreatywnego kącika dla młodszych dzieci, które często czekają wraz z rodzicami na swoje rodzeństwo podczas trwania zajęć.

Cechownia_EMT-Systems

Co jeszcze czeka nas w najbliższych miesiącach?

  • organizacja półkolonii letnich, a w przyszłym roku także zimowych,
  • organizacja różnego rodzaju atrakcyjnych wydarzeń dla dzieci – pikników, pokazów, warsztatów, nocy naukowców, itd.,
  • otwarcie restauracji,
  • utworzenie terenu sportowo-rekreacyjnego przed budynkiem, gdzie w ciepłych miesiącach będzie można aktywnie spędzić czas,
  • poszerzenie oferty zajęć od przyszłego roku szkolnego, a także zwiększenie liczby grup, tym samym – dostępnych miejsc.

Wszystko to w nowoczesnej, technologicznej przestrzeni największego w Polsce centrum szkoleń technicznych EMT-Systems. Do zobaczenia!

Akademia EMT-Kids

Dzień Otwarty – 7 września 2019

Mamy pomysł na to, jak fantastycznie spędzić 7 września! 🤙

Udział w Dniu Otwartym równoznaczny jest z akceptacją REGULAMINU.ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WYDARZENIA


 

Prezentujemy wyniki Konkurs EUREKA! – czyli historia wynalazku, który zmienił świat!

Otrzymaliśmy wiele wspaniałych filmów, ale zgodnie z regulaminem mogliśmy nagrodzić tylko 4 prace 😞
I tak, po długich naradach jury zdecydowało, że na główną nagrodę – udział w warsztatach z Robotyki i Druku 3D – zasłużyli autorzy filmów:
🏆 W kategorii klas 7️⃣-8️⃣: uczniowie kl. 8 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Króla Jana III Sobieskiego w Gliwicach za film o kamizelce kuloodpornej 🤭
🏆 W kategorii klas 4️⃣-6️⃣: uczniowie kl. 5 z Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące za film o żarówce 💡

https://www.youtube.com/watch?v=moumCwlOsUs
https://www.youtube.com/watch?v=sui2MZIUMnA

W obu kategoriach przyznano również wyróżnienia. Nagrody rzeczowe powędrują w ręce uczniów ze szkół:
🏆 Szkoła Podstawowa nr 3 w Będzinie za film o kole 🔵
🏆 Szkoła Podstawowa w Kozłowie za film o silniku spalinowym 🚜

https://www.youtube.com/watch?v=jULFY9JG-ro
https://www.youtube.com/watch?v=ao6TuFgYFGI

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości💡, talentu💪 i wiedzy🧠!

Wojewódzki konkurs „EUREKA! – czyli historia wynalazku, który zmienił świat”

Konkurs filmowy EUREKA EMT-Kids

 

Z okazji Dnia Dziecka Akademia EMT Kids serdecznie zaprasza wszystkich uczniów śląskich szkół podstawowych klas IV-VIII do udziału w konkursie EUREKA.

🚀 Na czym polega konkurs?

Należy stworzyć film (max. 5-minutowy) prezentujący historię wynalazku, który Waszym zdaniem zmienił świat. Film może być fabularyzowany, ale kluczowe fakty muszą się zgadzać.

🚀 Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs będzie rozstrzygnięty w dwóch kategoriach: kl. 4-6 oraz 7-8. Do konkursu mogą przystąpić grupy liczące od 4 do 8 osób.

🚀 Co można wygrać?

Nagrodą w konkursie jest udział w warsztatach Akademii EMT Kids z druku 3D i robotyki oraz pakiety gadżetów ♥. Każdy uczestnik otrzyma wydrukowany 3D brelok – dinozaura EMT-Rex 🙂

🚀 Jak przesłać film?

Film można przesłać na dowolnym nośniku na adres:
EMT-Systems
ul. Wincentego Pola 16
44-100 Gliwice

lub poprzez wetransfer na adres: agata.rakotny@emt-systems.pl

🚀 Do kiedy można przesyłać filmy?
Termin nadsyłania filmów to 7 czerwca 2019.

UWAGA!
Film należy wykonać z poszanowaniem praw autorskich. Uważajcie na to szczególnie w przypadku muzyki do podkładu, jeśli takiej będziecie używać.

Powodzenia i dobrej zabawy! 🙂

DOKUMENTY DO POBRANIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY EUREKA

Oświadczenie konkursowe (zgoda na przetwarzanie danych osobowych)

REGULAMIN-KONKURSU-FILMOWEGO-EUREKA

Skrócony-Regulamin_EUREKA

Czytaj więcej

Zakończenie roku 2018 z Akademią
EMT KIDS

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z WYDARZENIA

Mamy pomysł na to, jak fantastycznie spędzić 28 grudnia! 🤙

🕹 Masz 5-15 lat?
🕹 Lubisz klocki, roboty, Minecraft?
🕹 Interesuje Cię kodowanie, programowanie?
🕹 Chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć własną grę komputerową?

Koniecznie wpadnij do gliwickiego Technoparku!
Przez cały dzień w samym sercu największego w Polsce ośrodka szkoleń technicznych trwać będą bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży 🖱🕹🤖💻🔝🆒

Ilość miejsc w grupach jest ograniczona, więc zarezerwuj miejsce już teraz! Jak to zrobić?
🚀 Napisz do nas wiadomość prywatną (Ty lub Twój rodzic) podaj wybrane zajęcia oraz swoje imię, nazwisko i wiek
🚀 Zadzwoń: 515 135 419

Czekamy na Ciebie, będzie klawo 👌

Prosimy o wybór maksymalnie do dwóch zajęć dla jednego uczestnika. Chcemy umożliwić udział w warsztatach jak największej liczbie osób 🙂

Ważna informacja! Podczas warsztatów wykonywane będą zdjęcia i nagrywane filmy do celów promocji działalności Akademii EMT Kids. Wizerunek uczestników może zostać utrwalony i rozpowszechniony. Zgłoszenie dziecka na warsztaty jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie i rozpowszechnianie jego wizerunku w celu promocji Akademii EMT Kids.

Uczestnictwo w wydarzeniu równoznaczne jest z akceptacją regulaminu.

 

Regulamin Dnia Otwartego „Zakończenie roku z Akademią EMT KIDS”

1. Organizatorem Dnia Otwartego „Zakończenie roku z Akademią EMT KIDS” jest Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza „Akademia Nauki i Rozwoju” z siedzibą w Żorach zwana dalej „Organizatorem”.
2. Regulamin kierowany jest do wszystkich osób, które będą brały w Dniu Otwartym.
3. Wydarzenie odbędzie się w dniu 28 grudnia 2018 r. w salach EMT-Systems w Parku Naukowo-Technologicznym TECHNOPARK przy ul. Konarskiego 18C w Gliwicach i zwane będzie także dalej „Dniem Otwartym”.
4. Podczas Dnia Otwartego odbędą się bezpłatne zajęcia z programowania, robotyki, Minecraft Education oraz Minecraft Education in English.
5. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, w zajęciach mogą uczestniczyć dzieci w wieku 5-15 lat, zarejestrowane wcześniej przez rodziców/opiekunów.
6. Obecność na Dniu Otwartym jest potwierdzeniem, że rodzic/opiekun zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i zgadza się na stosowanie jego zasad.
7. Osoby uczestniczące w Dniu Otwartym zobowiązane są zachowywać się w sposób niezagrażający zdrowiu i bezpieczeństwu swojemu oraz osób trzecich, a także stosować się do poleceń prowadzących zajęcia / przedstawicieli organizatora.
8. W trakcie zajęć dzieci przebywają pod opieką prowadzących, natomiast przed, jak i po zakończeniu zajęć zapewnienie bezpieczeństwa spoczywa na rodzicach/opiekunach dzieci.
9. Obowiązuje zakaz wnoszenia żywności i napojów do sal szkoleniowych.
10. Osoby nietrzeźwe lub pod wpływem innych środków odurzających nie będą wpuszczane na teren, na którym odbywać się będzie Dzień Otwarty. Podczas Dnia Otwartego, na terenie na którym będzie się odbywał obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu i innych środków odurzających, jak i palenie papierosów.
11. Osoby małoletnie mogą przebywać na terenie, na którym odbywa się Dzień Otwarty na wyłączną odpowiedzialność osób, które sprawują nad nimi pieczę. Za szkody wyrządzone przez dzieci będą odpowiedzialni ich rodzice lub opiekunowie.
12. Wizerunek uczestników Dnia Otwartego może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych i promocyjnych przez Akademię Nauki i Rozwoju, Akademię EMT KIDS oraz EMT-Systems Sp. z o.o. Wszelkie zdjęcia oraz nagrania audiowizualne wykonane podczas Dnia Otwartego na zlecenie Organizatora będą jego własnością
13. Poprzez przystąpienie do uczestnictwa w Dniu Otwartym uczestnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie w zakresie określonym niniejszym Regulaminem jego danych osobowych udostępnionych Organizatorowi w czasie trwania Dnia Otwartego. Dane osobowe uczestników Dnia Otwartego będą przetwarzane zgodnie z przepisami obowiązującego prawa.
14. Uczestników Dnia Otwartego obowiązuje przestrzeganie regulaminów obowiązujących na terenie Parku Technologicznego TECHNOPARK Gliwice.

Czytaj więcej