Najlepsze zajęcia dla dzieci w Gliwicach! Programowanie dla dzieci w wieku 7-9 lat


Oferta na rok szkolny 2023/24

PROGRAMOWANIE Grupa wiekowa: 7-9 lat

Podstawy programowania blokowego – wstęp do programowania (Kodu Game Lab)

Czas trwania zajęć:

10 miesięcy / wrzesień – czerwiec

33 zajęcia po 60 minut

Płatność: 10 x 180 zł miesięcznie


Zniżki:
– 10% zniżki dla każdego z rodzeństwa, uczęszczającego w tym samym terminie.
– 10% zniżki dla posiadaczy karty „Duża Rodzina”.
– 10% zniżki na drugie i kolejne zajęcia w tym samym czasie.
 
Zniżki nie łączą się ze sobą.

 • Zajęcia przeznaczone dla dzieci szkolnych, które mają ukończone 7 lat i podstawową umiejętność pisania, czytania (dziecko rozróżnia większość literek, nie musi płynnie pisać i czytać) i obsługi myszki
 • Wprowadzenie najmłodszych dzieci w świat komputerów, programowania i kreatywnego tworzenia.
 • Tworzenie własnej gry z elementami kodowania w programie „Kodu Game Lab„.
 • Wszystkie komendy prezentowane są dodatkowo w formie piktogramów.
 • Tworzenie pierwszych gier 3D oraz ich elementów składowych i scenariuszy.
 • Każdy uczeń ma do swojej dyspozycji komputer, na którym pracuje od początku do końca.


Program kursu: Podstawy programowania blokowego – wstęp do programowania

 1. Wprowadzenie cz.1 – Wprowadzenie do Kodu Game Lab. Zapoznajemy się z programem i funkcjami. W trakcie zajęć wyjaśniamy jak tworzy się światy (mapy), a następnie jak je dostosować do swoich potrzeb za pomocą odpowiednich narzędzi.
 2. Wprowadzenie cz.2 – W trakcie zajęć wyjaśniamy jak dodaje się obiekty do światów, jak modyfikować ich podstawowe parametry, tak by pasowały do stworzonego świata oraz jak dokładniej zaprogramować obiekt gracza. 
 3. Tor wyścigowy – Stworzymy mapę toru wyścigowego z metą. Zwracamy uwagę na określanie funkcji warunku, w postaci zwycięstwa i przegranej w grach.
 4. Berek – Stworzymy prostą mapę, po której będą poruszały się boty goniące gracza. Zderzenie z botem (interakcja) będzie kończyło rozgrywkę.
Czytaj więcej

Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Co nas wyróżnia?

 • Dajemy możliwość PRÓBNEGO PRZETESTOWANIA ZAJĘĆ. Jeśli okaże się, że dziecko nie jest jeszcze na nie gotowe lub oczekiwało czegoś innego – nie pobierzemy za nie opłaty.
 • Nie musisz podpisywać umowy przed zajęciami – zawieramy ją dopiero po pierwszych zajęciach, jeśli Ty i Twoje dziecko nabierzecie pewności, że są to zajęcia dla niego.
 • Nasza umowa jest klarowna i przejrzysta i nie zobowiązuje do uczęszczania przez cały rok szkolny. Wypowiedzieć umowę można w dowolnym momencie, a wypowiedzenie obowiązuje z końcem danego miesiąca. Nie naliczamy żadnych kar, ani dziwnych opłat za rozwiązanie umowy w trakcie roku szkolnego.
 • System płatności jest przejrzysty, ze stałą miesięczną kwotą, a ceny w przeliczeniu na godzinę zegarową zajęć są NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNE NA RYNKU.
 • Oferujemy atrakcyjny SYSTEM ZNIŻEK (10%) dla rodzeństwa, dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz zniżek na drugie i kolejne zajęcia w tym samym czasie.

Więcej informacji / Zapisy: 797 705 701