Bartłomiej Michna

Bartłomiej Michna

„Od dziecka interesuję się maszynami i robotami. Już w gimnazjum budowaliśmy wspólnie z młodszymi braćmi pierwsze konstrukcje na zawody robotyki amatorskiej. Później w szkole średniej zbudowałem własnej konstrukcji drukarkę 3D z obszarem roboczym znacznie większym od dostępnych na rynku. Obecnie studiuję mechatronikę na Politechnice Śląskiej, działam również w kołach naukowych związanych z pojazdami elektrycznymi.

  • Robotyka Junior
  • Robotyka 9 – 15

Adam Trzepacz

Adam Trzepacz

Od 16 lat trenuję sztuki walki, a od 6 lat uczę dzieci i dorosłych japońskiej, tradycyjnej sztuki walki i samoobrony – Aikido. W wolnym czasie uwielbiam uprawiać różne sporty, słuchać przeróżnej muzyki, grać w gry logiczne oraz – rzecz jasna – Minecraft. Od 4 lat pracuję w Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems.”

  • Kodowanie w Minecraft
  • Minecraft Education in English

Urszul Skotny

Urszula Skotny

„Jestem studentką Bioinformatyki na Politechnice Śląskiej oraz Informatyki na Politechnice Opolskiej. W ramach Wolontariatu Misyjnego Salvator prowadziłam półkolonie w Albanii i na Syberii, ucząc ich angielskiego, prowadząc zajęcia plastyczno-artystyczne oraz sportowe. W wolnych chwilach jestem wolontariuszką w fundacji Perspektywy Women in Tech, w ramach której uczestniczę w konferencjach z zakresu IT. Interesuję się programowaniem i tworzeniem aplikacji webowych. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi na planszówkach, a zimą – na górskich szlakach oraz na nartach. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi ucząc je, gdyż ich fascynacja światem pokazuje nam, nieco starszym, jaki świat jest niesamowity.

  • Programowanie 6 – 8
  • Robotyka Junior

Natalia Ciemała

„Jestem absolwentką klasy matematyczno-fizyczno-chemicznej z nauczaniem dwujęzycznym. Studiuję Inżynierię Materiałową na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W ramach programu Erasmus+ zdobyłam wiedzę na temat efektywnej nauki, metod metakognitywnych oraz wprowadzania do nauki narzędzi ICT. Prowadzę zajęcia dla dzieci z programowania i robotyki. Uwielbiam pracę z dziećmi ze względu na ich błyskotliwość i zaangażowanie.

  • Programowanie
  • Robotyka Junior