Damian Le Than

„Studiuję Mechatronikę na Politechnice Śląskiej. Od zawsze radość sprawiało mi konstruowanie i majsterkowanie stąd też zainteresowanie wszechstronną dziedziną mechatroniki. Jestem wielkim pasjonatem teatru, opery, musicalu, a prócz tego miłośnikiem wszelkich gier planszowych, książek, filmów i uprawiania sportu!

W przeszłości aktywnie działałem jako wolontariusz w stowarzyszeniach animujących czas dla dzieci i młodzieży. Byłem również korepetytorem i opiekunem na wyjazdach harcerskich.”

 • Minecraft Education in English
 • Robotyka Junior

Adam Trzepacz

Adam Trzepacz

Od 17 lat trenuję sztuki walki, a od 7 lat uczę dzieci i dorosłych japońskiej, tradycyjnej sztuki walki i samoobrony – Aikido. W wolnym czasie uwielbiam uprawiać różne sporty, słuchać przeróżnej muzyki, grać w gry logiczne oraz – rzecz jasna – Minecraft. Od 4 lat pracuję w Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems.”

 • Modelowanie z drukiem 3D
 • Minecraft Education in English

Urszul Skotny

Urszula Skotny

„Jestem absolwentką Bioinformatyki na Politechnice Śląskiej oraz Informatyki na Politechnice Opolskiej. W ramach Wolontariatu Misyjnego Salvator prowadziłam półkolonie w Albanii i na Syberii, ucząc ich angielskiego, prowadząc zajęcia plastyczno-artystyczne oraz sportowe. W wolnych chwilach jestem wolontariuszką w fundacji Perspektywy Women in Tech, w ramach której uczestniczę w konferencjach z zakresu IT. Interesuję się programowaniem i tworzeniem aplikacji webowych. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi na planszówkach, a zimą – na górskich szlakach oraz na nartach. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi ucząc je, gdyż ich fascynacja światem pokazuje nam, nieco starszym, jaki świat jest niesamowity.

 • Programowanie
 • Robotyka Junior

Natalia Ciemała

„Jestem absolwentką klasy matematyczno-fizyczno-chemicznej z nauczaniem dwujęzycznym. Studiuję Inżynierię Materiałową na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W ramach programu Erasmus+ zdobyłam wiedzę na temat efektywnej nauki, metod metakognitywnych oraz wprowadzania do nauki narzędzi ICT. Prowadzę zajęcia dla dzieci z programowania i robotyki. Uwielbiam pracę z dziećmi ze względu na ich błyskotliwość i zaangażowanie.

 • Programowanie
 • Robotyka Junior

Kacper Bochenko

„Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej na kierunku Automatyka i Robotyka. Stale kontynuuję naukę, uczestnicząc w różnych kursach oraz uzupełniając wiedzę na własną rękę. Uwielbiam wszelaką grywalizację. W grach komputerowych, planszowych i karcianych jestem zakochany od dziecka. Weekendy chętnie spędzam na łonie natury, a najchętniej w górach. Interesuję się również muzyką i wciąż szlifuję grę na gitarze. Z nauczaniem dzieci mam styczność od bardzo dawna. Kiedyś wprowadzałem moich uczniów w takie tematy jak chemia, fizyka, matematyka czy język angielski, a teraz w ramach Akademii EMT KIDS prowadzę zajęcia skupiające się wokół robotyki oraz programowania. 

 • Programowanie
 • Robotyka 9-15
 • Robotyka Junior

Miłosz Mróz

„Jestem studentem ostatniego roku Automatyki i Robotyki na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Śląskiej. Interesuję się psychologią, lubię też wędrówki górskie i kolarstwo, a z racji mojego zainteresowania motoryzacją i pojazdami elektrycznymi zostałem członkiem Studenckiego Koła Naukowego Silesian GreenPower. W zespole zajmuję się udoskonalaniem budowy i działania układów pojazdów, które pełnią istotną rolę dla bezpieczeństwa i poprawy funkcjonowania bolidów elektrycznych.

 • Programowanie
 • Robotyka Junior

Karol Kanicki

„Studiuję na IV roku Automatyki i Robotyki – na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Od kilku lat interesuję się tworzeniem gier oraz hobbistycznie tworzę własne. Wraz ze znajomymi w wolnych chwilach lubię podróżować, grać w gry komputerowe oraz oglądać artystyczne filmy festiwalowe.

Na zajęciach skupiam się przede wszystkim na  jasnym i zrozumiałym przekazaniu wiedzy, często popartymi przykładami z życia.”

 • Programowanie

Michał Grochowski

„Studiuję Informatykę w Wyższej Szkole Bankowej – Frontend developer. Zajęcia z dziećmi i młodzieżą prowadziłem już za czasów, kiedy byłem ich rówieśnikiem. 

W wolnym czasie lubię zgłębiać wiedzę z zakresu psychologii i kognitywistyki. Interesuję się programowaniem, cyberbezpieczeństwem i sztuczną inteligencją. A że nie samym komputerem człowiek żyje, lubię też pobiegać :)”

 • Programowanie

Wojtek Boduch

„Jestem studentem I roku Informatyki w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Cały czas rozwijam się jako programista i grafik komputerowy, biorę udział w różnych wydarzeniach technologicznych, takich jak konkursy IT czy hackathony. Oprócz informatyki pasjonuje mnie muzyka – gram na perkusji, jestem też entuzjastą japońskiej motoryzacji.

 • Programowanie