Bartłomiej Michna

Bartłomiej Michna

„Od dziecka interesuję się maszynami i robotami. Już w gimnazjum budowaliśmy wspólnie z młodszymi braćmi pierwsze konstrukcje na zawody robotyki amatorskiej. Później w szkole średniej zbudowałem własnej konstrukcji drukarkę 3D z obszarem roboczym znacznie większym od dostępnych na rynku. Obecnie studiuję mechatronikę na Politechnice Śląskiej, działam również w kołach naukowych związanych z pojazdami elektrycznymi.

 • Robotyka Junior
 • Robotyka 9 – 15

Adam Trzepacz

Adam Trzepacz

Od 15 lat trenuję sztuki walki, a od 4 lat uczę dzieci i dorosłych japońskiej, tradycyjnej sztuki walki i samoobrony – Aikido. W wolnym czasie uwielbiam uprawiać różne sporty, słuchać przeróżnej muzyki, grać w gry logiczne oraz – rzecz jasna – Minecraft.”

 • Kodowanie w Minecraft
 • Minecraft Education 6 – 8
 • Minecraft Education 9 – 14

Urszul Skotny

Urszula Skotny

„Jestem studentką Bioinformatyki na Politechnice Śląskiej oraz Informatyki na Politechnice Opolskiej. W ramach Wolontariatu Misyjnego Salvator prowadziłam półkolonie w Albanii i na Syberii, ucząc ich angielskiego, prowadząc zajęcia plastyczno-artystyczne oraz sportowe. W wolnych chwilach jestem wolontariuszką w fundacji Perspektywy Women in Tech, w ramach której uczestniczę w konferencjach z zakresu IT. Interesuję się programowaniem i tworzeniem aplikacji webowych. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi na planszówkach, a zimą – na górskich szlakach oraz na nartach. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi ucząc je, gdyż ich fascynacja światem pokazuje nam, nieco starszym, jaki świat jest niesamowity.

 • Programowanie 6 – 8
 • Robotyka Junior

Halit Dogrusoz

Halit Dogrusoz

„Ukończyłem studia magisterskie z Inżynierii Mechanicznej na Uniwersytecie w tureckiej Adanie. W międzyczasie udało mi się zdobyć kilkanaście medali na mistrzostwach krajowych i międzynarodowych w karate. Od wielu lat uczę dzieci karate, j. angielskiego i matematyki. W wolnych chwilach gram na gitarze, projektuję modele 3D i oczywiście gram w Minecrafta. 🙂

 • Minecraft Education in English

Julia Pokorny

Julia Pokorny

„Studiuję energetykę na Politechnice Śląskiej, jeżdżę na nartach i kocham zwierzaki. Pasją do robotyki zaraziłam się na studiach, a przekazywanie wiedzy poprzez zabawę to coś, w czym czuję się naprawdę dobrze. No bo w końcu kto nie lubi klocków LEGO?

 • Robotyka Junior

Bartłomiej Gowin

Bartłomiej Gowin

„Mam 23 lata i studiuję inżynierię biomedyczną. Głównie interesuję się technologiami i sprzętem medycznym, a co za tym idzie – szeroko pojętym programowaniem i elektroniką. Sztuczna inteligencja, robotyka i ich zastosowania to jeden z moich ulubionych tematów. W wolnych chwilach czas spędzam grając w koszykówkę i grając na gitarze.”

 • Programowanie 9 – 12
 • Programowanie 13 – 16
 • Programowanie – Python


Maciej Kawaler

„Programy do komputerowego projektowania poznałem na studiach inżynierskich o kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Zajmowałem się tworzeniem oprogramowania dla robotów przemysłowych oraz sterowników PLC. Obecnie studiuję Inżynierię Środowiska. Moją pasją są technologie zbliżające do siebie człowieka i naturę. Jako najstarszemu z rodzeństwa przekazywanie wiedzy młodszym przychodzi mi naturalnie. Wraz z braćmi spędziłem niezliczone godziny kreując światy i konstruując w Minecrafcie. Czas wolny lubię spędzać w terenie – wędrować po górach, jeździć na rowerze lub żeglować.”

 • Modelowanie z drukiem 3D

EMT_Kids_kadra_Maciej_Gradal

Maciej Grądal

„Przygodę z programowaniem rozpocząłem już w gimnazjum. Następnie, wspólnie z kolegami, zainteresowaliśmy się mikrokontrolerami Arduino. Naszym pierwszym projektem była w pełni zautomatyzowana szklarnia, którą zaprezentowaliśmy na dniach otwartych szkoły. Obecnie studiuję Automatykę i Robotykę na Politechnice Śląskiej. W wolnym czasie organizuję zbiórki i wycieczki dla drużyny harcerskiej, w której jestem drużynowym. Działam również w Stowarzyszeniu AutoRoboLife, którego celem jest szerzenie wiedzy na temat nowych technologii. „

 • Programowanie 9 – 12