Damian Le Than

„Studiuję Mechatronikę na Politechnice Śląskiej. Od zawsze radość sprawiało mi konstruowanie i majsterkowanie stąd też zainteresowanie wszechstronną dziedziną mechatroniki. Jestem wielkim pasjonatem teatru, opery, musicalu, a prócz tego miłośnikiem wszelkich gier planszowych, książek, filmów i uprawiania sportu!

W przeszłości aktywnie działałem jako wolontariusz w stowarzyszeniach animujących czas dla dzieci i młodzieży. Byłem również korepetytorem i opiekunem na wyjazdach harcerskich.”


Adam Trzepacz

Adam Trzepacz

Od 17 lat trenuję sztuki walki, a od 7 lat uczę dzieci i dorosłych japońskiej, tradycyjnej sztuki walki i samoobrony – Aikido. W wolnym czasie uwielbiam uprawiać różne sporty, słuchać przeróżnej muzyki, grać w gry logiczne oraz – rzecz jasna – Minecraft. Od 4 lat pracuję w Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems.”Natalia Ciemała

„Jestem absolwentką klasy matematyczno-fizyczno-chemicznej z nauczaniem dwujęzycznym. Studiuję Inżynierię Materiałową na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W ramach programu Erasmus+ zdobyłam wiedzę na temat efektywnej nauki, metod metakognitywnych oraz wprowadzania do nauki narzędzi ICT. Prowadzę zajęcia dla dzieci z programowania i robotyki. Uwielbiam pracę z dziećmi ze względu na ich błyskotliwość i zaangażowanie.Miłosz Mróz

„Jestem studentem ostatniego roku Automatyki i Robotyki na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Śląskiej. Interesuję się psychologią, lubię też wędrówki górskie i kolarstwo, a z racji mojego zainteresowania motoryzacją i pojazdami elektrycznymi zostałem członkiem Studenckiego Koła Naukowego Silesian GreenPower. W zespole zajmuję się udoskonalaniem budowy i działania układów pojazdów, które pełnią istotną rolę dla bezpieczeństwa i poprawy funkcjonowania bolidów elektrycznych.


Karol Kanicki

„Studiuję na IV roku Automatyki i Robotyki – na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Od kilku lat interesuję się tworzeniem gier oraz hobbistycznie tworzę własne. Wraz ze znajomymi w wolnych chwilach lubię podróżować, grać w gry komputerowe oraz oglądać artystyczne filmy festiwalowe.

Na zajęciach skupiam się przede wszystkim na  jasnym i zrozumiałym przekazaniu wiedzy, często popartymi przykładami z życia.”


Michał Grochowski

„Studiuję Informatykę w Wyższej Szkole Bankowej – Frontend developer. Zajęcia z dziećmi i młodzieżą prowadziłem już za czasów, kiedy byłem ich rówieśnikiem. 

W wolnym czasie lubię zgłębiać wiedzę z zakresu psychologii i kognitywistyki. Interesuję się programowaniem, cyberbezpieczeństwem i sztuczną inteligencją. A że nie samym komputerem człowiek żyje, lubię też pobiegać :)”


Miłosz Marszałek

Jestem absolwentem klasy matematyczno-geograficznej II LO w Rybniku. Obecnie studiuje automatykę i robotykę na Politechnice Śląskiej. W wolnym czasie lubię rozwijać się w zakresie programowania oraz uprawiać sport, który jest ważny w moim życiu. Pełniąc przez pewien czas rolę trenera młodzieżowej drużyny piłkarskiej zdobywałem doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Możliwość pracy z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i rozwija na wielu płaszczyznach”

Szymon Filipowski

Studiuję Biomedical Engineering na Politechnice Śląskiej oraz Fizjoterapię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Od małego byłem zakochany w elektronice i programowaniu, a obecnie wolny czas spędzam jeżdżąc na motocyklu, wspinając się w górach bądź latając na paralotni. Mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, bo od 7 lat zajmuję się udzielaniem korepetycji.
Praca w Akademii EMT KIDS pozwala mi dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z kolejnym pokoleniem naszych młodych adeptów.”