Wakacje 2024 – najlepsze zajęcia w Gliwicach

Wyjątkowa propozycja na kreatywne i niezapomniane wakacje! Fantastyczne 5-dniowe turnusy z Akademią EMT Kids!

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło czas bawiąc się i ucząc jednocześnie, w bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych opiekunów – jesteś we właściwym miejscu!

Co wyróżnia naszą ofertę?

  1. Kameralne grupy wynoszące maksymalnie 10 osób.
  2. Dostęp do atrakcyjnego terenu rekreacyjnego Nowych Gliwic – połączenie zajęć edukacyjnych z zabawą na świeżym powietrzu.
  3. Wykwalifikowana i doświadczona kadra.
  4. Wyjątkowy program zajęć stworzony w wyniku współpracy Akademii Nauki i Rozwoju – centrum edukacyjnego dla dzieci i młodzieży z wieloletnim doświadczeniem oraz EMT-Systems – największego w kraju centrum szkoleń technicznych.
  5. Atrakcyjne zniżki dla naszych klientów, rodzeństwa, posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz na kolejne turnusy wakacyjne.
  6. Dodatkowe godziny opiekuńcze wliczone w koszt zajęć.
  7. Pyszne, skomponowane pod gust dzieci menu przygotowane przez Restaurację Cechownia.

Zakodowani:

Robotyka + Programowanie + Roblox + Minecraft + NOWOŚĆ – sztuczna inteligencja

Grupa wiekowa: 7-13

To propozycja dla wszystkich fanów robotyki, programowania, Robloxa, a także Minecrafta.

Na tych zajęciach każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, a dodatkowo w tym roku wzbogacamy nasze zajęcia o tematykę sztucznej inteligencji. Oprócz zajęć edukacyjnych przygotowaliśmy również mnóstwo gier i zabaw logiczno-umysłowych. Obowiązkowym elementem dnia są też zabawy na świeżym powietrzu – mamy do dyspozycji wspaniały teren rekreacyjny Nowych Gliwic.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Harry Potter – czary i magia

Grupa wiekowa: 8-13

Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów Harrego Pottera!
Nasza Cechownia na tydzień zamieni się w HOGWART. Będziemy uczyć się alchemii, tworzyć magiczne eliksiry, poznamy niezwykłe właściwości niektórych roślin, rozegramy turnieje i zawody. Pierwszego dnia przeżyjemy ceremonię przydziału. Stworzymy własne czarodziejskie różdżki, kapelusze i tarcze domów, a także magiczne listy i pieczęcie. Nie może zabraknąć Hogwartowych zajęć sportowych – turnieju trójmagicznego, meczu QUIDDITCHA czy toru z pułapkami.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Minecraft Camp!

Nowość w programie – sztuczna inteligencja

Grupa wiekowa: 7-13

Prawdziwa gratka dla miłośników tej popularnej gry, ale zapraszamy też wszystkich którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę z Minecraftem! Minecraft Camp to 5 dni niesamowitej przygody łączącej fantastyczną zabawę z nauką, a dodatkowo w tym roku pojawi się temat sztucznej inteligencji. Obowiązkowym elementem dnia są też zabawy na świeżym powietrzu – mamy do dyspozycji wspaniały teren rekreacyjny Nowych Gliwic.
Minecraft Education to więcej niż gra. To nowoczesne narzędzie edukacyjne, w którym poprzez zabawę dzieci poznają podstawy programowania, technologii i informatyki.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Roblox Camp!

Nowość w programie – sztuczna inteligencja

Grupa wiekowa: 8-13

Kolejny rok nie mogło zabraknąć Robloxa. Popularna gra, która również stała się przebojem. Nasze zajęcia oparte są na programie Roblox Studio, czyli edukacyjnej platformie do kreowania i programowania świata Roblox. Dzięki Roblox Studio nauczymy się od kuchni, jak powstają światy do gier, jak je stworzyć i zaprogramować. Nowością w tym roku jest możliwość korzystania ze sztucznej inteligencji w Roblox Studio.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Akademia Odkrywców

Grupa wiekowa: 8-13

Fascynujący świat nauk przyrodniczych w formie kreatywnych zabaw, eksperymentów i doświadczeń!

Jeśli Twoje dziecko bezustannie zasypuje Cię pytaniami „A dlaczego?”, jest ciekawe otaczającego świata i lubi wiedzieć, co w trawie piszczy – to idealne zajęcia dla niego! W programie między innymi: wydzielanie kazeiny z mleka i przekształcanie jej w plastelinę, obserwacja DNA, eksperymenty mające na celu wprowadzenie zamieszania w zmysłach, spektakularne doświadczenia z wulkanem, suchym lodem, tworzenie kolorowych chmur, konstrukcja oczyszczalni ścieków, modyfikacja barw roślin, obserwacja i poznawanie pojęcia prądu oraz wiele innych pasjonujących eksperymentów!

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Kreatywne Warsztaty

Grupa wiekowa: 7-12

5 dni ekscytującej zabawy z plastyką, techniką, formą i obrazem. To propozycja dla tych, którzy czują w sobie duszę artysty lub po prostu chcą spróbować czegoś nowego. W trakcie zajęć stworzymy super przedmioty użytkowe i designerskie. Będą ręcznie zdobione koszulki metodą Tie Dye, kolorowe łapacze snów i inne designerskie przedmioty.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Wakacyjne SPA – nowość

Grupa wiekowa: 7-12

Nowy, fantastyczny program, podczas którego dzieci będą miały okazję odkrywać tajniki pielęgnacji i tworzyć swoje własne kosmetyki, takie jak kremy, mydełka, kule do kąpieli, błyszczyki i inne, a ponadto opakują je we własnoręcznie zrobione opakowania Nie zabraknie też zabiegów upiększających i relaksacyjnych. Nasze warsztaty to wyjątkowa letnia przygoda, gdzie nauka, zabawa i relaksacja spotykają się w harmonii. Odkryjmy magiczny świat piękna i przyjemności!

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY