Oferta na rok szkolny 2023/24

Edukacyjna wersja popularnej gry Minecraft, gdzie tworzy się i programuje swój własny świat, podejmując różnorodne wyzwania z dziedziny chemii, fizyki i innych przedmiotów.


Minecraft – Edukacja i Kreatywność
Grupa docelowa: 6-8 lat

Czas trwania zajęć:

10 miesięcy / wrzesień – czerwiec

33 zajęcia po 60 minut

Płatność: 10 x 180 zł miesięcznie


Zniżki:
– 10% zniżki dla każdego z rodzeństwa, uczęszczającego w tym samym terminie.
– 10% zniżki dla posiadaczy karty „Duża Rodzina”.
– 10% zniżki na drugie i kolejne zajęcia w tym samym czasie.
 
Zniżki nie łączą się ze sobą.

Obowiązkowy kurs dla dzieci w wieku 6-8 lat, które uwielbiają gry komputerowe, a rodzice chcą, żeby swoją pasję wykorzystały w kreatywny sposób. Używając specjalnej wersji edukacyjnej Minecrafta dzieci pracują w środowisku najpopularniejszej gry, w specjalnie przygotowanych przez nas światach, dzięki którym poznają wiele ciekawostek z otaczającego nas świata, podejmują różne wyzwania i próbują swoich sił w rozwiązywaniu logicznych zagadek. Nasza wersja edukacyjna dedykowana jest do zajęć, które mają na celu rozwój kreatywności, logicznego myślenia i wyobrażenia przestrzennego.

Formuła zajęć dostosowana jest do najmłodszej grupy wiekowej. Nasza wersja edukacyjna dedykowana jest do zajęć, które mają na celu rozwój:

  • kreatywności,
  • logicznego myślenia,
  • wyobrażenia przestrzennego.
  • komunikacji i pracy zespołowej

Naszą zabawę uzupełniamy o elementy takie jak programowanie świata Minecraft lub naukę podstaw chemii, fizyki czy innych przedmiotów, wykorzystując specjalne światy dostępne wyłącznie w wersji edukacyjnej.


Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Co nas wyróżnia?

  • Dajemy możliwość PRÓBNEGO PRZETESTOWANIA ZAJĘĆ. Jeśli okaże się, że dziecko nie jest jeszcze na nie gotowe lub oczekiwało czegoś innego – nie pobierzemy za nie opłaty.
  • Nasza umowa jest klarowna i przejrzysta i nie zobowiązuje do uczęszczania przez cały rok szkolny. Wypowiedzieć umowę można w dowolnym momencie, a wypowiedzenie obowiązuje z końcem danego miesiąca. Nie naliczamy żadnych kar, ani dziwnych opłat za rozwiązanie umowy w trakcie roku szkolnego.
  • Nie musisz podpisywać umowy przed zajęciami – zawieramy ją dopiero po pierwszych zajęciach, jeśli Ty i Twoje dziecko nabierzecie pewności, że są to zajęcia dla niego.
  • System płatności jest przejrzysty, a ceny w przeliczeniu na godzinę zegarową zajęć są NAJBARDZIEJ ATRAKCYJNE NA RYNKU.
  • Oferujemy atrakcyjny SYSTEM ZNIŻEK (10%) dla rodzeństwa, dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz zniżek na drugie i kolejne zajęcia w tym samym czasie.

Więcej informacji / Zapisy: 797 705 701