Mamy dla Was wyjątkową propozycję na kreatywne i bezpieczne ferie! Fantastyczne 5-dniowe turnusy z Akademią EMT Kids!

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło czas bawiąc się i ucząc jednocześnie, w bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych opiekunów – jesteś we właściwym miejscu!

Co wyróżnia naszą ofertę?

  1. Kameralne grupy wynoszące maksymalnie 10 osób.
  2. Wykwalifikowana i doświadczona kadra.
  3. Wyjątkowy program zajęć stworzony w wyniku współpracy Akademii Nauki i Rozwoju oraz EMT-Systems – największego w kraju centrum szkoleń technicznych.
  4. Atrakcyjne zniżki dla rodzeństwa oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny.
  5. Dodatkowe godziny opiekuńcze wliczone w koszt zajęć.
  6. Pyszne, skomponowane pod gust dzieci menu.
  7. Szczególna dbałość o warunki higieniczno-sanitarne, wdrożenie specjalnych procedur.

Zakodowani: Robotyka + Programowanie + Minecraft

Grupa wiekowa: 7-13

To propozycja dla wszystkich fanów robotyki i programowania, a także Minecrafta.

Na tych zajęciach każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oprócz zajęć edukacyjnych przygotowaliśmy również mnóstwo gier i zabaw logiczno-umysłowych. Obowiązkowym elementem dnia są też zabawy na świeżym powietrzu – mamy do dyspozycji wspaniały teren rekreacyjny Nowych Gliwic.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Minecraft Camp!

Grupa wiekowa: 7-13

Prawdziwa gratka dla miłośników tej popularnej gry, ale zapraszamy też wszystkich którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę z Minecraftem! Minecraft Camp to 5 dni niesamowitej przygody łączącej fantastyczną zabawę z nauką. Obowiązkowym elementem dnia są też zabawy na świeżym powietrzu (jeśli pogoda dopisze) – mamy do dyspozycji wspaniały teren rekreacyjny Nowych Gliwic.

Minecraft Education to więcej niż gra. To nowoczesne narzędzie edukacyjne, w którym poprzez zabawę dzieci poznają podstawy programowania, technologii i informatyki.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Zostań Internetowym Twórcą – warsztaty z YouTuberem Wojtkiem Kaczmarczykiem, gwiazdą kanału Do Roboty

Grupa wiekowa: 9-15

NOWOŚĆ! Wojtek Kaczmarczyk – autor kanału DoRoboty z milionami wyświetleń – poprowadzi dla Was 5-dniowe warsztaty, podczas których stworzycie wartościowe projekty z przemyślanym i angażującym materiałem.

Dowiecie się, skąd czerpać pomysły na stworzenie własnego kanału, jak napisać scenariusz odcinka; wcielicie się w role YouTubera, operatora kamery i montażysty, poznacie techniki obróbki obrazów i filmów. Do dyspozycji będziecie mieć profesjonalny sprzęt – kamery, oświetlenie, mikroporty, Green Screen.

Zajęcia prowadzone będą z uwzględnieniem zagadnień z zakresu bezpieczeństwa w Internecie, praw autorskich i autoprezentacji.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Paint-it! Kreatywne warsztaty plastyczne Less Waste

Grupa wiekowa: 7-12

NOWOŚĆ! W czasie 5 dni wyjątkowych warsztatów plastycznych uwolnicie swoją kreatywność i stworzycie niepowtarzalne prace z użyciem różnorodnych technik i materiałów, m. in. dacie nowe życie swoim starym ubraniom, malując na nich własne wzory lub farbując je techniką TIE-DYE, stworzycie ręcznie malowane wazony z butelek i lampiony ze słoików, doniczki z plastikowych butelek i mnóstwo innych cudownych wytworów.

Zostaniecie wyposażeni w arsenał pędzli, farb i wszelkich innych materiałów do zdobienia.

Na koniec zajęć każdy uczestnik dostanie w prezencie zestaw farb do malowania ubrań marki PROFIL.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Nasza kadra:

Wojtek_Kaczamrczyk_YouTuber_Akademia_EMT_Kids

Wojtek Kaczmarczyk

” Jestem medialnym freelancerem, youtuberem i prezenterem kilku programów telewizyjnych. Prowadzę kanał Do Roboty na YouTubie, który zgromadził ponad 240 tysięcy subskrybentów, a jego filmy zostały wyświetlone już 30 milionów razy.

Znajomi mówią o mnie, że jestem mieszanką pozytywnej energii, dobrego humoru oraz delikatnego sarkazmu. Przygodę w medialnej karierze zaczynałem od sesji zdjęciowych, pokazów mody i grając w paradokumentach. Uwielbiam dzielić się wiedzą i doświadczeniem z dzieciakami i młodzieżą.”

Bartłomiej Gowin

Bartłomiej Gowin

„Mam 22 lata i studiuję inżynierię biomedyczną. Głównie interesuję się technologiami i sprzętem medycznym, a co za tym idzie – szeroko pojętym programowaniem i elektroniką. Sztuczna inteligencja, robotyka i ich zastosowania to jeden z moich ulubionych tematów. W wolnych chwilach czas spędzam grając w koszykówkę i grając na gitarze.”

Sylwia_Cuber_warsztaty_kreatywne_EMT_Kids

Sylwia Cuber

Od kilkunastu lat związana jestem z pedagogiką i pedagogiką specjalną. Pracuję jako terapeuta dzieci z autyzmem. Obecnie pracuję w anglojęzycznej szkole podstawowej.

Z zamiłowania jestem plastykiem, a interesuję się głównie historią sztuki. Bardzo lubię spędzać czas wolny, tworząc ozdoby w stylu Do-it-yourself.

Urszul Skotny

Urszula Skotny

„Jestem studentką Bioinformatyki na Politechnice Śląskiej oraz Informatyki na Politechnice Opolskiej. W ramach Wolontariatu Misyjnego Salvator prowadziłam półkolonie w Albanii i na Syberii, ucząc ich angielskiego, prowadząc zajęcia plastyczno-artystyczne oraz sportowe. W wolnych chwilach jestem wolontariuszką w fundacji Perspektywy Women in Tech, w ramach której uczestniczę w konferencjach z zakresu IT. Interesuję się programowaniem i tworzeniem aplikacji webowych. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi na planszówkach, a zimą – na górskich szlakach oraz na nartach. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi ucząc je, gdyż ich fascynacja światem pokazuje nam, nieco starszym, jaki świat jest niesamowity.

Kaja Biwo

„Jestem dyplomowaną nauczycielką języka polskiego z dziesięcioletnim stażem pracy, oligofrenopedagogiem i doświadczonym wychowawcą. Prywatnie jestem mamą Kacpra i Ignacego.”