Mamy dla Was wyjątkową propozycję na kreatywne i bezpieczne wakacje!

Fantastyczne 5-dniowe turnusy z Akademią EMT Kids w zielonej, bezpiecznej przestrzeni Nowych Gliwic!

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło czas bawiąc się i ucząc jednocześnie, w bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych opiekunów – jesteś we właściwym miejscu!

Co wyróżnia naszą ofertę?

  1. Kameralne grupy wynoszące maksymalnie 10 osób.
  2. Dostęp do atrakcyjnego terenu rekreacyjnego Nowych Gliwic – połączenie zajęć edukacyjnych z zabawą na świeżym powietrzu w bezpiecznym otoczeniu.
  3. Wykwalifikowana i doświadczona kadra.
  4. Wyjątkowy program zajęć stworzony w wyniku współpracy Akademii Nauki i Rozwoju – centrum edukacyjnego dla dzieci i młodzieży z wieloletnim doświadczeniem oraz EMT-Systems – największego w kraju centrum szkoleń technicznych.
  5. Pyszne obiadki przyrządzane na miejscu.
  6. Atrakcyjne zniżki dla rodzeństwa, posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz stałych klientów Akademii.
  7. Dodatkowe godziny opiekuńcze wliczone w koszt zajęć.
  8. Szczególna dbałość o warunki higieniczno-sanitarne, wdrożenie specjalnych procedur.

HIT! Zakodowani: Robotyka, Programowanie, Minecraft i Roblox

To propozycja dla wszystkich fanów robotyki i programowania, a także Minecrafta oraz Robloxa.

Na tych zajęciach każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oprócz zajęć edukacyjnych przygotowaliśmy również mnóstwo gier i zabaw logiczno-umysłowych, z wykorzystaniem m.in. środowiska ROBLOX i MINECRAFT. Obowiązkowym elementem dnia są też zabawy na świeżym powietrzu – mamy do dyspozycji wspaniały teren rekreacyjny Nowych Gliwic.

Prowadząca: Dominika Dulak

Jestem absolwentką wychowania fizycznego, pedagogiki wczesnoszkolnej oraz specjalnej. Lubię aktywnie spędzać czas, od fitnessu po górskie wojaże. Jako nauczycielka uwielbiam przekazywać wiedzę i doświadczenia najmłodszym, zarażać ich pasją do nauki. Zawsze interesowały mnie nowoczesne technologie. Mając doświadczenie jako instruktor zajęć z robotyki i programowania, staram się pokazać, jakie możliwości i szanse daje dzieciom nauka programowania„.

Prowadząca: Urszula Skotny

Jestem studentką Bioinformatyki na Politechnice Śląskiej oraz Informatyki na Politechnice Opolskiej. W ramach Wolontariatu Misyjnego Salvator prowadziłam półkolonie w Albanii i na Syberii, ucząc ich angielskiego, prowadząc zajęcia plastyczno-artystyczne oraz sportowe. W wolnych chwilach jestem wolontariuszką w fundacji Perspektywy Women in Tech, w ramach której uczestniczę w konferencjach z zakresu IT.

Interesuję się programowaniem i tworzeniem aplikacji webowych. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi na planszówkach, a zimą – na górskich szlakach oraz na nartach. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi ucząc je, gdyż ich fascynacja światem pokazuje nam, nieco starszym, jaki świat jest niesamowity”.


HIT! Minecraft Camp! (nowe elementy w programie)

Prawdziwa gratka dla miłośników tej popularnej gry, ale zapraszamy też wszystkich, którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę z Minecraftem!

Minecraft Camp! to 5 dni niesamowitej przygody łączącej fantastyczną zabawę z nauką. Obowiązkowym elementem dnia są też zabawy na świeżym powietrzu – mamy do dyspozycji wspaniały teren rekreacyjny Nowych Gliwic.

Minecraft Education to więcej niż gra. To nowoczesne narzędzie edukacyjne, w którym poprzez zabawę dzieci poznają podstawy programowania, technologii i informatyki.

Prowadząca: Natalia Ciemała

„Jestem absolwentką klasy matematyczno-fizyczno-chemicznej z nauczaniem dwujęzycznym. Studiuję Inżynierię Materiałową na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W ramach programu Erasmus+ zdobyłam wiedzę na temat efektywnej nauki, metod metakognitywnych oraz wprowadzania do nauki narzędzi ICT. Prowadzę zajęcia dla dzieci z programowania i robotyki. Uwielbiam pracę z dziećmi ze względu na ich błyskotliwość i zaangażowanie. Wolny czas lubię spędzać na gotowaniu i czytaniu dobrej książki w języku angielskim” .


Warsztaty Kreatywne NOWOŚĆ!

5 dni ekscytującej zabawy z plastyką, techniką, formą i obrazem. To propozycja dla tych, którzy czują w sobie duszę artysty lub po prostu chcą spróbować czegoś nowego. W trakcie zajęć stworzymy obrazy string-artowe, ręcznie zdobione koszulki metodą Tie Dye, kolorowe łapacze snów i inne designerskie przedmioty.

Zostaniecie wyposażeni w arsenał pędzli, farb i wszelkich innych materiałów do zdobienia.

Na koniec zajęć każdy uczestnik dostanie w prezencie zestaw farbek marki PROFIL.

Prowadząca: Łucja Wantuch

„Jestem absolwentką technikum chemicznego, a obecnie studiuję Inżynierię Materiałową na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W wolnych chwilach mogłabym ciągle przesiadywać w bibliotece i czytać książki, jak to powiedział Ron Weasley ” Gdy masz wątpliwości, idź do biblioteki „.

Czytając książki, a później oglądając filmy, poznałam przygody małego czarodzieja Harrego Pottera. Interesuję się też wszelkiego rodzaju sztuką i tańcem. Znajomi często nazywają mnie artystyczna duszą” .


Akademia Odkrywców NOWOŚĆ!

Fascynujący świat nauk przyrodniczych w formie kreatywnych zabaw, eksperymentów i doświadczeń!

Jeśli Twoje dziecko bezustannie zasypuje Cię pytaniami „A dlaczego?”, jest ciekawe otaczającego świata i lubi wiedzieć, co w trawie piszczy – to idealne zajęcia dla niego! W programie między innymi: wydzielanie kazeiny z mleka i przekształcenie jej w plastelinę, obserwacja DNA, próba zmylenia własnych zmysłów, eksperymenty z wulkanem, tworzenie kolorowych chmur czy oczyszczalni ścieków, a także zmiana barw roślin i wiele innych!

Jadwiga Zawisza-Puchałka

Prowadząca: Jadwiga Zawisza – Puchałka

Jestem nauczycielką chemii z wieloletnim stażem, popularyzatorką nauk chemicznych i pasjonatką ciekawostek naukowych.

Ukończyłam studia doktoranckie na Politechnice Śląskiej na Wydziale Chemicznym. Prowadziłam tam zajęcia z zakresu chemii i biotechnologii. Brałam czynny udział w konferencjach naukowych oraz współpracowałam naukowo z Instytutem Onkologii w Gliwicach.

Od kilku lat pracuję w Akademii Nauki i Rozwoju, gdzie uczę chemii oraz prowadzę pokazy i warsztaty chemiczno-fizyczne dla dzieci i młodzieży”.

Prowadząca: Joanna Kozaczuk

„Ukończyłam Uniwersytet Śląski na kierunku Biologia i Ochrona Środowiska, po zakończeniu studiów i rozpoczęciu pracy zawodowej rozpoczęłam kolejny kierunek studiów na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku filologia angielska. Od ponad 14 lat jestem czynnym zawodowo nauczycielem w zespole szkół, w którym znajduje się zarówno szkoła podstawowa, jak i liceum. Od lat uczę i przygotowuję maturzystów do matury, zarówno z biologii, jak i języka angielskiego, jak również młodszą młodzież do egzaminów i olimpiad. Jestem koordynatorem wielu projektów również międzynarodowych typu Erasmus, Water Explorer itp. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci.

Moje pasje to przede wszystkim  podróże, uwielbiam góry i  piesze wycieczki”.


Harry Potter – Czary i Magia NOWOŚĆ!

Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów Harrego Pottera! Nasza Cechownia na tydzień zamieni się w HOGWART.

Będziemy uczyć się alchemii, tworzyć magiczne eliksiry, poznamy niezwykłe właściwości niektórych roślin, rozegramy turnieje i zawody. Pierwszego dnia przeżyjemy ceremonię przydziału. Stworzymy własne czarodziejskie różdżki, kapelusze i tarcze Gryffindoru, a także magiczne listy i pieczęcie.

Nie może zabraknąć Hogwartowych zajęć sportowych – turnieju trójmagicznego, meczu QUIDDITCHA czy toru z pułapkami.

Prowadząca: Łucja Wantuch

„Jestem absolwentką technikum chemicznego, a obecnie studiuję Inżynierię Materiałową na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W wolnych chwilach mogłabym ciągle przesiadywać w bibliotece i czytać książki, jak to powiedział Ron Weasley ” Gdy masz wątpliwości, idź do biblioteki „.

Czytając książki, a później oglądając filmy, poznałam przygody małego czarodzieja Harrego Pottera. Interesuję się też wszelkiego rodzaju sztuką i tańcem. Znajomi często nazywają mnie artystyczna duszą” .