Mamy dla Was wyjątkową propozycję na kreatywne i bezpieczne wakacje! Fantastyczne 5-dniowe turnusy z Akademią EMT Kids!

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło czas bawiąc się i ucząc jednocześnie, w bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych opiekunów – jesteś we właściwym miejscu!

Półkolonie_Gliwice_AkademiaEMTKids

Co wyróżnia naszą ofertę?

  1. Kameralne grupy wynoszące maksymalnie 10 osób.
  2. Dostęp do atrakcyjnego terenu rekreacyjnego Nowych Gliwic – połączenie zajęć edukacyjnych z zabawą na świeżym powietrzu w bezpiecznym otoczeniu.
  3. Wykwalifikowana i doświadczona kadra.
  4. Wyjątkowy program zajęć stworzony w wyniku współpracy Akademii Nauki i Rozwoju oraz EMT-Systems – największego w kraju centrum szkoleń technicznych.
  5. Atrakcyjne zniżki dla rodzeństwa oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny.
  6. Dodatkowe godziny opiekuńcze wliczone w koszt zajęć.
  7. Szczególna dbałość o warunki higieniczno-sanitarne, wdrożenie specjalnych procedur.

Zakodowani: Robotyka, Programowanie, Minecraft

Grupa wiekowa: 7-13

To propozycja dla wszystkich fanów robotyki i programowania, a także Minecrafta.

Na tych zajęciach każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oprócz zajęć edukacyjnych przygotowaliśmy również mnóstwo gier i zabaw logiczno-umysłowych. Obowiązkowym elementem dnia są też zabawy na świeżym powietrzu – mamy do dyspozycji wspaniały teren rekreacyjny Nowych Gliwic.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Minecraft Camp!

Grupa wiekowa: 7-13

Prawdziwa gratka dla miłośników tej popularnej gry, ale zapraszamy też wszystkich którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę z Minecraftem! Minecraft Camp to 5 dni niesamowitej przygody łączącej fantastyczną zabawę z nauką. Obowiązkowym elementem dnia są też zabawy na świeżym powietrzu – mamy do dyspozycji wspaniały teren rekreacyjny Nowych Gliwic.

Minecraft Education to więcej niż gra. To nowoczesne narzędzie edukacyjne, w którym poprzez zabawę dzieci poznają podstawy programowania, technologii i informatyki.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Kodersi na sportowo

Grupa wiekowa: 7-9

Grupa wiekowa: 10-13

To wyjątkowe połączenie zajęć z programowania ze sporą dawką sportowej frajdy pod okiem trenera piłkarskiej akademii znanej śląskiej drużyny Ekstraklasy (licencja UEFA B).

Zajęcia podzielone są na dwa bloki – do południa będziemy doskonalić podstawowe elementy techniczne piłki nożnej oraz poznawać gry z różnych krajów świata (np. rugby), a po obiedzie – zagłębimy się w świat kodowania i Minecrafta, gdzie będziemy tworzyć własne gry.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Nasza kadra:

Bartłomiej Gowin

Bartłomiej Gowin

„Mam 22 lata i studiuję inżynierię biomedyczną. Głównie interesuję się technologiami i sprzętem medycznym, a co za tym idzie – szeroko pojętym programowaniem i elektroniką. Sztuczna inteligencja, robotyka i ich zastosowania to jeden z moich ulubionych tematów. W wolnych chwilach czas spędzam grając w koszykówkę i grając na gitarze.”

Szymon Ciemała

Szymon Ciemała

Obecnie studiuję Automatykę i Robotykę na Politechnice Śląskiej, w liceum moim ulubionym przedmiotem była fizyka. Programowaniem i robotyką interesuję się od paru dobrych lat, szczególnie lubię język Python. W wolnym czasie piszę programy na Arduino i drukuję sobie modele 3D. Kiedyś wraz ze znajomymi zbudowałem bolid elektryczny, którym ścigaliśmy się w Poznaniu.

Kaja Biwo

„Jestem dyplomowaną nauczycielką języka polskiego z dziesięcioletnim stażem pracy, oligofrenopedagogiem i doświadczonym wychowawcą. Prywatnie jestem mamą Kacpra i Ignacego.”

Szymon Biwo

„Jestem absolwentem AWF w Katowicach. Uczę wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Jestem również trenerem z licencją UEFA B, trenuję zawodników piłkarskiej akademii znanego śląskiego klubu Ekstraklasy, instruktorem tenisa i lekkiej atletyki, a także wychowawcą i kierownikiem obozów młodzieżowych. Kibicuję Realowi Madryt.”