Mamy dla Was wyjątkową propozycję na kreatywne i bezpieczne wakacje! Fantastyczne 5-dniowe turnusy z Akademią EMT Kids!

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło czas bawiąc się i ucząc jednocześnie, w bezpiecznych warunkach, pod okiem doświadczonych opiekunów – jesteś we właściwym miejscu!

półkolonie2021_gliwice_akedmia_emt-kids

Co wyróżnia naszą ofertę?

  1. Kameralne grupy wynoszące maksymalnie 10 osób.
  2. Dostęp do atrakcyjnego terenu rekreacyjnego Nowych Gliwic – połączenie zajęć edukacyjnych z zabawą na świeżym powietrzu w bezpiecznym otoczeniu.
  3. Wykwalifikowana i doświadczona kadra.
  4. Wyjątkowy program zajęć stworzony w wyniku współpracy Akademii Nauki i Rozwoju oraz EMT-Systems – największego w kraju centrum szkoleń technicznych.
  5. Atrakcyjne zniżki dla rodzeństwa oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny.
  6. Dodatkowe godziny opiekuńcze wliczone w koszt zajęć.
  7. Szczególna dbałość o warunki higieniczno-sanitarne, wdrożenie specjalnych procedur.

Zakodowani: Robotyka, Programowanie, Minecraft

Grupa wiekowa: 7-13

To propozycja dla wszystkich fanów robotyki i programowania, a także Minecrafta.

Na tych zajęciach każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oprócz zajęć edukacyjnych przygotowaliśmy również mnóstwo gier i zabaw logiczno-umysłowych. Obowiązkowym elementem dnia są też zabawy na świeżym powietrzu – mamy do dyspozycji wspaniały teren rekreacyjny Nowych Gliwic.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Minecraft Camp!

Grupa wiekowa: 7-13 (dziecko powinno mieć opanowaną umiejętność czytania)

Prawdziwa gratka dla miłośników tej popularnej gry, ale zapraszamy też wszystkich którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę z Minecraftem! Minecraft Camp to 5 dni niesamowitej przygody łączącej fantastyczną zabawę z nauką. Obowiązkowym elementem dnia są też zabawy na świeżym powietrzu – mamy do dyspozycji wspaniały teren rekreacyjny Nowych Gliwic.

Minecraft Education to więcej niż gra. To nowoczesne narzędzie edukacyjne, w którym poprzez zabawę dzieci poznają podstawy programowania, technologii i informatyki.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Paint-it! Kreatywne warsztaty plastyczne Less Waste

Grupa wiekowa: 7-13

W czasie 5 dni wyjątkowych warsztatów plastycznych uwolnicie swoją kreatywność i stworzycie niepowtarzalne prace z użyciem różnorodnych technik i materiałów, m. in. dacie nowe życie swoim starym ubraniom, malując na nich własne wzory lub farbując je techniką TIE-DYE, stworzycie akwaria i kosmosy w słoikach, własne pojemniki na przybory plastyczne, kartki wakacyjne w stylu scrapbooking i mnóstwo innych cudownych wytworów.

Zostaniecie wyposażeni w arsenał pędzli, farb i wszelkich innych materiałów do zdobienia.

Na koniec zajęć każdy uczestnik dostanie w prezencie zestaw farb do malowania ubrań marki PROFIL.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY


Nasza kadra:

Sylwia Cuber

Od kilkunastu lat związana jestem z pedagogiką i pedagogiką specjalną. Pracuję jako terapeuta dzieci z autyzmem. Obecnie pracuję w anglojęzycznej szkole podstawowej.

Z zamiłowania jestem plastykiem, a interesuję się głównie historią sztuki. Bardzo lubię spędzać czas wolny, tworząc ozdoby w stylu Do-it-yourself”.

Dominika Dulak

Jestem absolwentką wychowania fizycznego, pedagogiki wczesnoszkolnej oraz specjalnej. Lubię aktywnie spędzać czas, od fitnessu po górskie wojaże. Jako nauczycielka uwielbiam przekazywać wiedzę i doświadczenia najmłodszym, zarażać ich pasją do nauki. Zawsze interesowały mnie nowoczesne technologie. Mając doświadczenie jako instruktor zajęć z robotyki i programowania, staram się pokazać, jakie możliwości i szanse daje dzieciom nauka programowania„.

Natalia Ciemała

„Jestem absolwentką klasy matematyczno-fizyczno-chemicznej z nauczaniem dwujęzycznym. Studiuję Inżynierię Materiałową na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W ramach programu Erasmus+ zdobyłam wiedzę na temat efektywnej nauki, metod metakognitywnych oraz wprowadzania do nauki narzędzi ICT. Prowadzę zajęcia dla dzieci z programowania i robotyki. Uwielbiam pracę z dziećmi ze względu na ich błyskotliwość i zaangażowanie. Wolny czas lubię spędzać na gotowaniu i czytaniu dobrej książki w języku angielskim” .

Kaja Biwo

„Jestem dyplomowaną nauczycielką języka polskiego z dziesięcioletnim stażem pracy, oligofrenopedagogiem i doświadczonym wychowawcą. Prywatnie jestem mamą Kacpra i Ignacego„.